wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

UKS 9 Leszno podsumował sezon

fot/UKS 9 Leszno
Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Zarząd klubu sportowego UKS 9 Leszno corocznie organizuje spotkanie podsumowujące sezon. W poniedziałek na hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie zebrali się zawodnicy wraz z rodzinami, aby powspominać zakończony sezon.

Tegoroczne zakończenie sezonu odbyło się na leszczyńskim Zatorzu. To odmiana w stosunku do poprzednich lat, gdyż wcześniej ta impreza organizowana była poza Lesznem. Teraz zarządowi klubu zależało na zgromadzeniu wszystkich zaangażowanych zawodników z rodzinami w najważniejszym dla nich miejscu, gdzie spędzają mnóstwo czasu na treningach oraz zawodach. Hala SP 9 zgromadziła wiele osób, które chętnie powspominały wspólnie spędzone chwile spędzone w klubie.

Po raz kolejny przygotowano film podsumowujący siatkarskie zmagania. Ten rok jest wyjątkowy dla UKS 9 Leszno, ponieważ klub obchodzi podwójną rocznice, 25 lat istnienia oraz 10 lat gry ligowej. Nie obyło się bez wzruszeń oraz uśmiechów na twarzach siatkarzy i siatkarek. Dla niektórych zawodników to ostatnie pożegnanie z Tygrysami, dla innych dopiero początek siatkarskiej przygody. Wszystkie grupy w kilku zdaniach opowiedziały o swoich doświadczeniach wyniesionych z tego sezonu oraz otrzymały pamiątkowe certyfikaty i piłki plażowe.

Mimo, iż UKS 9 Leszno oficjalnie zakończył sezon, to nie oznacza końca rozgrywek. Zespoły chłopców i dziewcząt z minisiatkówki już w ten weekend udadzą się do Katowic na Ogólnopolski Finał rozgrywek Kinder Joy of Moving. W swoich kategoriach powalczą tam o tytuły Mistrzów Polski. Dodatkowo część z nich czeka jeszcze wyjazd do Kołobrzegu na Ogólnopolski Finał zmagań w piłce plażowej. Przed leszczyńskimi Tygrysami najważniejszy moment sezonu. Zwieńczeniem rozgrywek i miłym akcentem na zakończenie wakacji będzie również obóz sportowy, na którym wszystkie grupy rozpoczną przygotowania do następnego sezonu.

fot: UKS 9 Leszno

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist