poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
Fot. Kacper Gimziński

LUFA Festiwal zaprasza lokalne zespoły do udziału w castingu

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Organizatorzy LUFA Festiwal ogłosili wyjątkową szansę dla lokalnych muzyków, aby zaprezentować swoje talenty na dużej scenie. W trakcie imprezy powstanie scena na Rynku. Zespoły z Leszna oraz okolic zaproszone są do wzięcia udziału w castingu. To niezwykła okazja, by wystąpić przed szeroką publicznością i zdobyć uznanie w lokalnej społeczności muzycznej.

W celu wzięcia udziału w castingu należy przygotować utwór – może to być oryginalna kompozycja lub cover i wysłać nagranie na adres e-mail: [email protected] (z dopiskiem Casting LUFA) do 15 lipca br.

Wraz z nagraniem, organizatorzy proszą o dołączenie krótkiej informacji o zespole, opisu twórczości oraz danych kontaktowych. Wybrani artyści zostaną zaproszeni do występu na scenie na Rynku podczas festiwalu LUFA, co stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swojej muzyki szerszej publiczności.

LUFA Festiwal to wyjątkowa inicjatywa, która nie tylko promuje lokalne talenty muzyczne, ale również integruje społeczność Leszna. Dzięki takim wydarzeniom, młodzi muzycy mają szansę na rozwój i zdobycie nowych doświadczeń scenicznych. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do udziału i podkreślają, że casting jest otwarty dla każdego, kto chce podzielić się swoją pasją do muzyki.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist