czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Wieczorem poznamy terminarz PGE Ekstraligi

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Dziś wieczorem poznamy pierwszego rywala Fogo Unii Leszno w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Władze ligi ogłoszą pary pierwszej rundy sezonu 2022 oraz pełny terminarz ligi. Poświęcony zostanie temu specjalny magazyn, który dostępny będzie na antenie nSport+ oraz platformie Canal+ Online. Wydanie poprowadzą Karolina Wieszczycka oraz Tomasz Dryła.

Speedway Ekstraliga w tym roku postanowiła trzymać kibiców w niepewności. O godzinie 20 poznamy gospodarza meczu inaugurującego rozgrywki. Piętnaście minut później poznamy drugiego i tak regularnie do 20:45, kiedy znane będą wszystkie drużyny, które rozpoczną sezon meczem na domowym torze. O godzinie 21 rozpocznie się wydanie specjalne magazynu PGE Ekstraligi i w trakcie jego poznamy pełne pary pierwszej rundy PGE Ekstraligi 2022.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Byki w pierwszej rundzie udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego na pojedynek derbowy z tegorocznym beniaminkiem. Na oficjalny komunikat musimy jednak poczekać do wieczora.

Add New Playlist