poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Poznaliśmy składy na piątkowy mecz. Czeka nas kolejny debiut?

mecz
Fot. W. Kempa
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Po tygodniowej przerwie wraca PGE Ekstraliga. W piątek Fogo Unia Leszno zmierzy się z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Mecz zapowiada się emocjonująco, gdyż Byki z pewnością będą chciały odkuć się po druzgocącej porażce w Lublinie. Menadżerowie obu ekip awizowali składy.

Drużyny z Leszna oraz Częstochowy w ligowej tabeli dzielą dwa punkty. Tym samym goście będą mieli szansę na podreperowanie swojego dorobku. Podopieczni Lecha Kędziory zaliczyli do tej pory jednak parę wpadek. Na inaugurację rozgrywek zremisowali w Grudziądzu, następnie przyszła porażka u siebie z Platinum Motorem Lublin oraz ponowny remis w praktycznie wygranym meczu z ebut.pl Stalą Gorzów.

Pierwszą wygraną Lwy zapisały na koncie w poprzedniej kolejce z Cellfast Wilkami Krosno. Z kolei biało-niebiescy wygrali już trzy mecze w tym sezonie. Po ostatnim pogromie w Lublinie pozostaje jednak kwestia tego, jak podopieczni Piotra Barona podniosą się po tej porażce.

Sztab szkoleniowy Tauron Włókniarza do składu awizował swojego wychowanka, Kacpra Halkiewicza. Nie wiadomo jednak czy to celowy zabieg, czy rzeczywiście junior otrzyma szansę debiutu w lidze.

Mecz rozpocznie się w piątek, 19 maja o godzinie 18.

Awizowane składy:

Tauron Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Kacper Woryna
3. Maksym Drabik
4. Jakub Miśkowiak
5. Mikkel Michelsen
6. Franciszek Karczewski
7. Kacper Halkiewicz

Fogo Unia Leszno:
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Nazar Parnitskyi
12. Grzegorz Zengota
13. Jaimon Lidsey
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak

Zobacz też:

Add New Playlist