Podział punktów na koniec sezonu

Ostatni mecz sezonu 2018/2019 mają za sobą piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół zremisował z KS-em Opatówek 1:1.

Leszczynianie w Opatówku chcieli godnie zamknąć obecny sezon. Cel ten udało się im zrealizować w połowie, ponieważ całe spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Po pierwszej części gry poloniści musieli gonić wynik. W 28 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Kacpra Rybki. Wyrównać podopiecznym Jędrzeja Kędziory udało się dopiero w drugiej połowie. W zdobyciu gola graczy z Leszna wyręczył Dominik Domagalski, który skierował futbolówkę do własnej bramki.

Tegoroczne rozgrywki leszczynianie z dorobkiem 52 punktów zakończyli na 11 miejscu. Ekipa z Opatówka uzbierała 48 “oczek”, dzięki czemu sklasyfikowana została dwie lokaty niżej od leszczynian.

KS Opatówek 1:1 Stainer Polonia Leszno
28′ Kacper Rybka 1:0
66′ Dominik Domagalski (sam.) 1:1

źródło: jardersport.pl