Jesteśmy w półfinale po zaciętej walce!

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Zawodnicy GI Malepszy Arth Soft Leszno zameldowali się w półfinale Fogo Futsal Ekstraklasy. Zadecydował trzeci, zwycięski mecz z Dreman Opole-Komorachcice 7:4.

Na początku spotkania do bramki przeciwnika trafił Daniel Garcia. Jednakże po tym strzale goście również umieścili piłkę w siatce. Nie musieliśmy długo czekać na kolejnego gola autorstwa Kolumbijczyka grającego dla Leszna. Dzięki uderzeniu Gallego na 2:1 gospodarze utrzymali wynik do końca pierwszej połowy.

W drugiej części gry zawodnicy Dreman Opole-Komprachcice wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Na szczęście pod koniec meczu celnym trafieniem na 3:3 popisał się Oleksandr Kolesnykov.

Przyszedł czas na dogrywkę, którą pewnie zwyciężyli zawodnicy GI Malepszy Arth Soft Leszno. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Molicki oraz Kolesnykov. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:4. W półfinale leszczynianie zmierzą się z pierwszą w tabeli Constract Lubawą. Pojedynek w Lesznie odbędzie się w środę, 8 maja o godzinie 19:00.