środa 24 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
środa 24 lipca 2024
Boys like Toys
Fot. Kacper Gimziński

Czy “Boys like Toys” powtórzy sukces “Solo”? Nowy singiel Blanki

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Blanka po premierze singla pt. “Solo” zdobyła szerokie grono fanów, a piosenka stała się przebojem. Jej unikalny styl, silny wokal i inspirujące teksty przyciągnęły uwagę słuchaczy na całym świecie. Teraz powraca z utworem “Boys like Toys”.

W przypadku “Boys Like Toys” mamy do czynienia z utworem o podobnym potencjale. Piosenka ma energetyczną melodię i silne przesłanie, które może zainteresować zarówno fanów Blanki, jak i nowych słuchaczy. Jeśli “Boys Like Toys” zostanie odpowiednio wypromowane i docenione przez publiczność, istnieje duże prawdopodobieństwo, że powtórzy sukces “Solo”.

Ponadto, wcześniejsze powodzenie Blanki również może przyczynić się do większego zainteresowania jej nowym singlem. Jeżeli sympatycy pokochali wcześniejszą muzykę artystki, prawdopodobnie będą czekać z niecierpliwością na kolejne utwory. Uczestniczka Eurowizji śpiewa o sile i niezależności kobiet. Tekst piosenki ukazuje siłę i determinację kobiet w dzisiejszym społeczeństwie, które odrzuca stereotypy i wyznacza własne reguły. Blanka zachęca kobiety do podążania za swoimi marzeniami i niezależnie od tego, co mówią inni, kontynuowania dążenia do swoich celów.

“Boys Like Toys” wzbogacono o efekty wizualne w teledysku. Artystka przedstawia w nim silne i niezależne kobiety, które przeciwstawiają się społecznym oczekiwaniom i dominacji mężczyzn. Teledysk jest silnym manifestem równouprawnienia i inspiruje do walki o swoje prawa oraz marzenia.

Wideo: youtube.com/Blanka, Copyright: Warner Music Poland Sp. z o.o.

Zobacz też:

Zobacz też

Obserwuj nas na:

Add New Playlist