poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

“Bestia” nigdzie się nie wybiera

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Okres transferowy w koszykówce trwa w najlepsze, dlatego coraz więcej kart odsłaniają działacze Rycerzy Rydzyna. Przez kolejny rok na parkiecie hali w Rydzynie oglądać będziemy Szymona Milczyńskiego.

Popularnego “Bestię” fani basketu w naszym regionie znają już 6 lat. Najpierw rozkochał w sobie publiczność w hali Trapez, zdobywając punkty dla Polonii Leszno. Od ubiegłego sezonu reprezentuje barwy Rycerzy Rydzyna, którzy w swoim debiucie w II lidze zajęli czwartą lokatę. Znakomity rezultat biało-niebieskich to w dużej mierze zasługa Szymona Milczyńskiego. 28-latek wykręcał statystyki na poziomie 12,6 ppg oraz 11,6 rpg zostając tym samy drugim najlepszym zbierającym w lidze.

O powtórzenie podobnych statystyk punktowych w kolejnym sezonie Szymonowi będzie nieco trudniej. W rozgrywkach 2021/2022 pozycji dla środkowego biało-niebieskich nie będzie kreował Dawid Bręk, który za pośrednictwem Instagrama poinformował o zmianie klubu. O tym kto zostanie podstawowym rozgrywającym zespołu z Rydzyny przekonamy się w najbliższych dniach.

Add New Playlist