konkursu
Fot. Archiwum

“Zasmakuj starówki” i wygraj. Rusza kolejna edycja konkursu

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Leszno wraz z restauratorami z centrum miasta rusza z kolejną edycją konkursu “Zasmakuj Starówki”. W tym roku do wygrania są zestawy voucherów o wartości 950 złotych.

Zasady konkursu są proste. Należy odwiedzić restauracje bądź kawiarnie, które biorą udział w akcji oraz zakupić dowolną pozycję w wybranym lokalu. Co więcej, trzeba udzielić odpowiedzi na krótkie pytania znajdujące się na karcie konkursowej. Wypełnioną kartę należy zostawić w lokalu wraz z paragonem, który jest dowodem na uczciwy udział w zabawie.

Szanse na wygraną mają osoby, które według komisji konkursowej podały najciekawsze odpowiedzi na wskazane pytania. Nagroda będzie przyznawana za miesiąc luty oraz marzec. Konkurs trwa do ostatniego dnia marca. Zestawy voucherów na kwotę 950 złotych będą do zrealizowania w podanych poniżej punktach gastronomicznych, które biorą w udział w miejskiej inicjatywie.

Lista partnerów:
Murphy’s, ul. Krótka 3; Pompon, ul. Bracka 8;
Hocho Sushi Bar & Ramen, ul. Bracka 10;
Restauracja Cela pod Różą, ul. Więzienna 16;
Koku Sushi, Rynek 25;
Primavera, Rynek 12;
Dolce Latte, Rynek 38;
Lulu Cafe, Rynek 33;


Burger Spot, Rynek 21;
Kawiarnia KocieŁapki, Rynek 9;
Prosto z Pieca, Rynek 15; Cool Pizza, ul. Słowiańska 28, No1 B&B Lounge, ul. Słowiańska 30; Crazy Bubble Go Crazy, ul. Bracka 14;
Figa z Makiem, ul. Wolności 6;
Moonstone food coffee spirits, ul. Wolności 2;


Kimura Sushi And Street Food, ul. Wolności 12/1;
Fit Cake, ul. Skarbowa 2;
Sakura Ramen, ul. Grodzka 12.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist