poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
fot. Tobiasz Kuczyński

Święto tańca w Lipnie (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Szkoła tańca Funky Flava podsumowała kolejny rok działalności. Na scenie pojawiło się ponad trzystu tancerzy, którzy porwali serca publiczności.

Dziesiąty, jubileuszowy koncert finałowy Funky Flava z pewnością zapadnie na długo w pamięci widowni, która tłumie wypełniła Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie. Na scenie pojawiło się ponad trzystu tancerzy reprezentujących osiemnaście grup. Podsumowali i zaprezentowali oni swoje układy taneczne, nad którymi pracowali miesiącami. Był to również przekrój gatunkowy, dlatego że widzowie obejrzeli pokazy m.in. High Heels, Hip-Hopu oraz Jazzu.

Szkoła tańca przy ulicy Niepodległości 47 w Lesznie nie zwalnia tempa, już niedługo będziemy mogli zobaczyć kolejne inicjatywy.

-Zamierzamy się rozwijać dalej, w tym roku będziemy robić drugi obóz taneczny Funky Flava. Cały czas dokładamy cegiełki, tak aby rozwijać kolejne pokolenia w Polsce ale także w Europie, ze względu na Evovle, czyli międzynarodowe wydarzenie organizowane przez nas, gdzie zjeżdżają się nauczyciele i tancerze z całej Europy. Oczywiście, docelowo jesteśmy w Lesznie, dokładam wszelkich starań, aby byli tu najlepsi instruktorzy, którzy mają potrzebne doświadczenie – podsumowała Jessica Ali założycielka szkoły tańca Funky Flava

Impreza pokazuje, że taniec łączy a nie dzieli ponieważ najmłodsi tancerze mają zaledwie cztery lata. Takie wydarzenia bezapelacyjnie dają nam do zrozumienia, że warto rozwijać swoje pasje.

fot. Tobiasz Kuczyński

Add New Playlist