wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
Fot. Oliwia Kozak

Spektakularna Noc Świętojańska w Osiecznej (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Plaża główna nad Jeziorem Łoniewskim w Osiecznej zamieniła się w centrum radosnej zabawy i kulturalnych wydarzeń. W sobotę, 22 czerwca XXVII Noc Świętojańska przyciągnęła tłumy mieszkańców oraz gości, którzy przyszli, by wspólnie celebrować jedno z najbardziej magicznych świąt w kalendarzu.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 20:00 przemarszem korowodu z Centrum Kultury i Biblioteki w Osiecznej (CKiB) na plażę. W barwnym pochodzie wzięły udział mażoretki Rewia Osieczna oraz orkiestra dęta Gminy Osieczna, która uraczyła zgromadzonych dynamicznym koncertem. Publiczność, zauroczona energią i zaangażowaniem wykonawców, entuzjastycznie oklaskiwała każdy utwór.

O godzinie 22:00 scena należała do zespołu muzycznego After Party. Ich występ porwał wszystkich do tańca i śpiewu tworząc niezapomnianą atmosferę pełną radości i pozytywnej energii.

Kiedy zegar wybił godzinę 23:00, nadszedł czas na kulminacyjny punkt wieczoru – pokaz sztucznych ogni. Widowisko, które rozświetliło niebo nad Osieczną, było prawdziwie magiczne. Kolorowe fajerwerki, synchronizowane z muzyką, wzbudziły zachwyt i aplauz zgromadzonych. 

Noc Świętojańska w Osiecznej ponownie okazała się ogromnym sukcesem. Bogaty program artystyczny i perfekcyjna organizacja sprawiły, że uczestnicy długo będą wspominać tę wyjątkową noc.

Fot. Oliwia Kozak

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist