czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
Fot. Rap Stacja

Największy festiwal rapowy w Polsce blisko Leszna

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Rap Stacja 2023 – największy festiwal muzyki rap w Polsce, odbędzie się na plaży w Sławie od 5 do 8 lipca. Wydarzenie co roku przyciąga fanów z całego kraju, którzy przybywają, by zobaczyć ponad 70 gwiazd gatunku na pięciu scenach w tym między innymi: OKI, BEDOES 2115, MATA i MALIK MONTANA.

Organizatorzy festiwalu nieustannie dbają o rozwój wydarzenia i wciąż wprowadzają nowości, które mają zapewnić uczestnikom jeszcze lepsze doświadczenia. Tym razem stworzono obszerniejszy i mocniejszy line-up, jeszcze większe sceny oraz nowe strefy aktywności i imprezy towarzyszące. Na dodatek, teren festiwalu zostanie powiększony o całą “starą” plażę, gdzie znajdzie się scena Old School, która tym razem będzie grać od czwartku aż do niedzieli rano.

Rap Stacja 2023 to nie tylko koncerty, ale także wiele innych atrakcji dla uczestników. Na festiwalu będą między innymi: freestyle, graffiti, breakdance, basket, wake, rolki, deski, rowery i wiele więcej.

Impreza ruszy oficjalnie w środę, 5 lipca, ale już od wtorku planowane są wydarzenia w miejscowych klubach. Poza tym, w kontenerze Red Bulla odbędzie się przedparty, gdzie fani będą mogli spotkać się z artystami i zacząć zabawę już wcześniej.

Rap Stacja to festiwal, na którym nie sposób się nudzić. Zawsze panuje na nim wyjątkowa atmosfera, która przyciąga miłośników muzyki rap z całego kraju. W ciągu czterech dni imprezy na plaży w Sławie będzie można usłyszeć największe hity i zobaczyć najpopularniejsze gwiazdy rapu. Jest to wydarzenie warte uwagi zwłaszcza, że teren festiwalu znajduje się 45 kilometrów od Leszna! Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednie.

Zobacz też:

Add New Playlist