poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Do Zielonej Góry z Januszem Kołodziejem! Arcyważny mecz Unii Leszno

fot. Archiwum
Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

W najbliższą niedzielę Fogo Unia Leszno na wyjeździe zmierzy się z Novyhotel Falubazem Zieloną Górą. Punkty w tym meczu będą na wagę złota w kwestii utrzymania w PGE Ekstralidze. Poznaliśmy składy na to spotkanie.

Znakomitą informacją dla kibiców Unii jest to, że w niedzielnym spotkaniu pojawi się Janusz Kołodziej. Kapitan już od dwóch tygodni trenuje na leszczyńskim torze i jest zdolny do jazdy. Swoje treningi rozpoczął również Damian Ratajczak, jednak lider formacji młodzieżowej nie jest jeszcze gotowy do startowania w tak poważnych rozgrywkach.

Pogodnie przebiega również rehabilitacja Andzejsa Lebedevsa, jednak jego występ w najbliższym starciu stoi pod znakiem zapytania. W składzie leszczynian możemy zobaczyć Benjamina Cooka, który znakomicie pokazuje się w PGE Ekstralidze i zdecydowanie może pomóc biało-niebieskim w zgarnięciu całej puli punktów w niedzielę.

Skład gospodarzy nie uległ żadnej zmianie. Tomasz Szymankiewicz od początku sezonu awizuje ten sam skład na mecze przy ulicy Wrocławskiej. W pierwszym starciu obu drużyn w pełnych składach uzyskaliśmy remis 45:45. Teraz Falubaz w całkowitym zestawieniu podejmie nadal osłabioną Unię. Wygrany w tym meczu zgarnie trzy punkty, które będą kluczowe w utrzymaniu obu drużyn.

Poniżej awizowane składy:

Fogo Unia Leszno:
1. Bartosz Smektała
2. Janusz Kołodziej
3. Benjamin Cook
4. Keynan Rew
5. Grzegorz Zengota
6. Antoni Mencel
7. Hubert Jabłoński

NovyHotel Falubaz Zielona Góra:
9. Jarosław Hampel
10. Rasmus Jensen
11. Przemysław Pawlicki
12. Jan Kvech
13. Piotr Pawlicki
14. Oskar Hurysz
15. Krzysztof Sadurski

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist