czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Fantastyczne wieści dla kibiców Unii. Kołodziej pojedzie w Zielonej Górze!

Fot. Archiwum
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Fogo Unia Leszno w niedzielę zmierzy się w arcyważnym meczu w Zielonej Górze. Do starcia z NovyHotel Falubazem przystąpi wzmocniona. W końcu w składzie leszczyńskich Byków ujrzymy Janusza Kołodzieja.

Informację o starcie kapitana biało-niebieskich w niedzielnym spotkaniu potwierdził menadżer zawodnika, Krzysztof Cegielski. Wieści przekazano w środowym wydaniu Kolegium Żużlowego na antenie Canal Plus. To długo wyczekiwana informacja przez kibiców, którzy z powrotem Kołodzieja żywią nadzieję na skuteczną walkę Fogo Unii o utrzymanie w PGE Ekstralidze.

Przed podopiecznymi Rafała Okoniewskiego kluczowe starcie w Zielonej Górze oraz rywalizacje u siebie z drużynami z Grudziądza, Wrocławia oraz Gorzowa, gdzie możliwa jest wygrana. Do tego jednak Byki będą potrzebowały zdrowych zawodników. Wiele się także mówi o możliwym starcie Andzejsa Lebedevsa w meczu z Falubazem, co dodatkowo wzmocniłoby siłę drużyny.

W czwartek poznamy awizowane składy na to spotkanie. W pierwszym meczu w Lesznie padł remis 45:45, zatem wygrana dla obu zespołów będzie milowym krokiem w kierunku utrzymania w PGE Ekstralidze.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist