wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
Fot. Kacper Gimziński

Dni Gostynia 2023. Tłumy na koncercie Dawida Kwiatkowskiego (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min


Był to pierwszy z trzech dni szalonej zabawy wyczekiwanej przez mieszkańców Gostynia i regionu. W piątek oficjalnie zainaugurowano imprezę, a na scenie pojawili się utalentowani artyści – Dawid Kwiatkowski oraz zespół “ATMOSPHERE”.

Dni Gostynia to jedno z największych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, które co roku przyciąga rzesze ludzi do miasta. Wydarzenie odbywa się zazwyczaj w maju i trwa przez kilka dni, podczas których mieszkańcy i turyści mogą cieszyć się różnymi atrakcjami. W tym czasie na ulicach Gostynia pojawiają się stoiska z pamiątkami, gastronomiczne, a także wesołe miasteczko i liczne koncerty. Warto jednak pamiętać, że organizacja takiej imprezy to skomplikowany proces, który zaczyna się już dwa dni po ubiegłorocznej edycji, a intensywne prace nad wyborem artystów trwają aż 4 miesiące przed wydarzeniem.

– Zawsze staramy się ocenić, jaki rynek jest w tej chwili popularny oraz kto nadaje się na imprezę z okazji dnia miasta. Nie można bowiem założyć, że nawet najpopularniejszy artysta będzie odpowiedni do występu na imprezie o charakterze festynowym – powiedział Tomasz Barton, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Hutnik w Gostyniu.

Już o godzinie 19:00 w piątek na scenie pojawił się zespół ATMOSPHERE. Ich występ okazał się idealnym początkiem koncertów, a publiczność bawiła się przy znanych hitach. Kolejnym artystą był Dawid Kwiatkowski. To właśnie na niego czekała większość zainteresowanych, a ze swoimi przebojami takimi jak “Jesteś”, “Bez ciebie” czy “Proste” rozweselił wszystkich. Momentami zgromadzeni pod sceną sami zaczynali śpiewać i oklaskiwać, przez co piosenkarz musiał czekać, aż muzyka ucichnie.

Po koncercie Dawida Kwiatkowskiego z okazji Dni Gostynia, na scenie pojawił się FAT BEAT DJ’S TEAM, którzy rozkręcili piana party. Młodzieżowa publika bawiła się przy młodzieżowych hitach aż do pierwszej w nocy. Nie zabrakło także atrakcji w postaci wesołego miasteczka czy punktów gastronomicznych, które zachęcały do spróbowania smakołyków.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Fot. Kacper Gimziński

Zobacz też:

Add New Playlist