poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
Fot. Teatr Miejski w Lesznie

Baśń “Jaś i Małgosia” na deskach Teatru Miejskiego w Lesznie

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Premiera spektaklu teatralnego “Jaś i Małgosia” – klasycznej baśni braci Grimm w nowoczesnej odsłonie – odbędzie się już 18 sierpnia o godzinie 16:00.

Historia dwójki rodzeństwa, które zgubiło się w lesie i trafiło do tajemniczej, słodkiej chatki, została przeniesiona na scenę w formie lalkowej. Przedstawienie wykorzystuje przepiękne lalki, które wraz z aktorami ożywają na scenie, tworząc magiczną atmosferę. Widzowie mogą podziwiać nie tylko kunszt wykonania lalek, ale także śledzić emocje i przygody bohaterów oraz ich walkę z niebezpieczeństwem, jakie czyha na nich w lesie.

“Jaś i Małgosia” to spektakl, który zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pełen humoru, emocji i przesłania moralnego, pozwala publiczności zanurzyć się w fantastycznym świecie baśni, jednocześnie przekazując ważne wartości i przypominając o sile rodzinnych więzi. To niezwykłe widowisko, które z pewnością zostanie zapamiętane na długo.

Za realizację spektaklu odpowiadają Marcin Marzec, który zadbał o muzykę i reżyserię, oraz Elwira Bosowicz, odpowiedzialna za lalki i scenografię. W obsadzie znaleźli się Agnieszka Gołaszewska, Paula Głowacka oraz Sławomir Banaś, którzy swoimi występami z pewnością wniosą wiele emocji i magii na scenę.

Bilety na spektakl “Jaś i Małgosia” można kupić pod podanym linkiem

https://www.teatrmiejskileszno.pl/JAS_I_MALGOSIA,12,151?

Add New Playlist