wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Znamy ceny karnetów i biletów na mecze Fogo Unii

karnetów
Fot. Materiały prasowe
Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Klub Unia Leszno podał ceny biletów oraz karnetów na nadchodzący sezon. Wkrótce rozpocznie się ich sprzedaż. Od 5 grudnia kibice będą mogli zaopatrzyć się w wejściówki umożliwiające wejście na mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, zawody młodzieżowe i sparingi.

Leszczyński klub podał szczegółowe informacje odnośnie sprzedaży karnetów, która rusza od poniedziałku 5 grudnia. Na kibiców, którzy co roku kupują całoroczną wejściówkę czeka do maksymalnie 10% rabatu. Zakupu będzie można dokonać za pośrednictwem strony www.bilety.ksul.pl. oraz w klubowym sklepie w Galerii Leszno.

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubowej:

– Każdy Kibic może doładować swój KARNET przez konto w portalu biletowym www.bilety.ksul.pl,

– Kibice, którzy chcą wyrobić nową Kartę Kibica muszą zgłosić się do klubowego sklepu w Galerii Leszno,

– Rezerwacja miejsc dla posiadaczy KARNETÓW z poprzedniego sezonu obowiązuje do 15 lutego 2023 roku (po tym terminie miejsca zostają zwolnione)

– KARNETY NA MECZE FOGO UNII LESZNO W SEZONIE 2023 OBOWIĄZUJĄ TYLKO NA MECZE RUNDY ZASADNICZEJ PGE EKSTRALIGI, MECZE SPARINGOWE, DMPJ ORAZ ZAWODY MŁODZIEŻOWE rozgrywane w Lesznie.

– KARNETY NIE OBOWIĄZUJĄ na MEMORIAŁ ALFREDA SMOCZYKA, U24 Ekstraligę oraz w przypadku awansu na spotkania fazy PLAY-OFF

REKLAMA

– Posiadacze KARNETÓW na mecze FOGO Unii Leszno z poprzednich sezonów (coroczna kontynuacja karnetu) mają automatycznie przypisane RABATY – nawet do maksymalnie 10%.

– Istnieje możliwość zakupu VOUCHERA PODARUNKOWEGO (na zakup karnetów lub biletów) od kwoty 50 zł. VOUCHERY PREZENTOWE kupione w 2022 roku obowiązują do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Poniżej cennik karnetów i biletów na mecze Fogo Unii Leszno w sezonie 2023:

Zobacz też:

Add New Playlist