poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

W Gostyniu zagrają w kręgle dla WOŚP

WOŚP
Fot. pixabay.com
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

29 stycznia po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja WOŚP będzie zbierała środki do walki z sepsą. Z tej okazji odbędzie się wiele imprez lokalnych. W Gostyniu m.in. zagrają w kręgle.

Szansą na uratowanie życia pacjentom z sepsą jest szybkie rozpoznanie i najnowocześniejszy na świecie sprzęt. Hasło 31. Finału WOŚP to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Organizatorzy zapraszają do Gostynia na Otwarty Turniej Kręglarski. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w godzinach od 9:00 do 18:00 w kręgielni OSiR w Gostyniu przy ulicy Strzeleckiej 27. Wziąć udział będzie mógł każdy bez względu na wiek. Wystarczy wrzucić 10 złotych do puszki, aby rozpocząć zmagania na torach. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 60 rzutów.

Podczas trwania turnieju będą prowadzone licytacje atrakcyjnych przedmiotów i gadżetów orkiestrowych. Całkowity dochód z imprezy zasili konto WOŚP. Co więcej, za pomocą specjalnej strony internetowej będzie można wziąć udział w licytacjach zaproponowanych zestawów. Link TUTAJ.

Wszelkie informacje oraz zasady licytacji znajdują na stronie wydarzenia w mediach społecznościowych. Link TUTAJ.

Zobacz też:

Add New Playlist