czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Wakacje na sportowo – letnia oferta MOSiR-u

fot/ MOSiR
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Już jutro zakończenie roku szkolnego i najbardziej wyczekiwane przez najmłodszych wakacje. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie przygotował program zajęć letnich dla dzieci i młodzieży, aby zapewnić im aktywny wypoczynek.

Bogata oferta przygotowana przez leszczyński MOSiR pozwoli rozwijać sportowe pasje młodzieży. Wszystkie obiekty sportowe będą do ich dyspozycji przez cały lipiec oraz sierpień. W planie przedstawiono sześć miejsc, które warto odwiedzić przez wakacje, zarówno żeby poćwiczyć i zapewnić sobie rozrywkę.

W lipcu odbędą się otwarte zajęcia koszykówki na hali Trapez, a także zajęcia akrobatyki sportowej na Ćwiczni. Natomiast tylko w sierpniu miasto oferuje mieszkańcom zajęcia z piłki nożnej, również na hali Trapez. Oprócz tego przez pełne dwa miesiące dostępna będzie leszczyńska kręgielnia, która pozwala na bezpłatne korzystanie z torów dla najmłodszych. Na stadionie lekkoatletyczym też nie zabranie aktywności, gdyż przeprowadzane zostaną tam zajęcia jogi.

Dodatkowo dostępne będą przeróżne animacje oraz zabawy. Centrum Aktywności Twórczej planuje mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, które odbędą się na pływalni odkrytej na ul. Strzeleckiej. Animatorzy pojawią się także na leszczyńskich orlikach, gdzie w ciągu wakacji umilą wypoczynek i przeprowadzą wiele aktywności. Szczegółowy program i więcej informacji: https://www.facebook.com/photo?fbid=1086701913004663&set=a.591885569152969

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist