poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Unia Leszno jako pierwsza zaprezentowała kevlar na przyszły sezon

Unia Leszno
Fot. Unia Leszno
Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Poznaliśmy design kevlarów, w jakich w przyszłym sezonie ścigać się będą zawodnicy Fogo Unii Leszno. W poniedziałkowy wieczór klub w swoich mediach społecznościowych zamieścił filmik, na którym zaprezentowano stroje Byków na rok 2023.

Unia Leszno wyprzedziła inne drużyny pod względem prezentacji kevlarów. Leszczyńska ekipa bowiem w tym roku uczyniła to jako pierwsza. Nie mogło być inaczej, dominują kolory kojarzone z najbardziej utytułowanym klubem żużlowym w Polsce. W rolę modela wcielił się junior biało-niebieskich, Damian Ratajczak.

W tym roku obchodzić będziemy 85-lecie istnienia klubu. Z tej okazji dla kibiców przygotowano wiele atrakcji w trakcie sezonu. Stąd też na kevlarach znalazły się akcenty i odwołania do historii oraz tradycji Unii Leszno. Na plecach zawodników w tym sezonie widnieć będzie pierwszy herb leszczyńskiego zespołu – LKM. Na rękawach z tyłu zaobserwować można także gwiazdki, które symbolizują ilość zdobytych tytułów Mistrza Polski przez leszczynian.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz w nowym sezonie PGE Ekstraligi Byki rozegrają w Wielkanoc, 9 kwietnia. Unia Leszno zmierzy się wtedy z beniaminkiem z Krosna.

Fot. Unia Leszno

Zobacz też:

Add New Playlist