poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Koncert
fot. Oliwia Kozak

To był magiczny wieczór! Koncert XYZ pod gwiazdami

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Gwiazdy na niebie nie były jedynymi, które zabłysły wczoraj nad leszczyńską Starą Gazownią. Wyjątkowy koncert na świeżym powietrzu przyciągnął wielu najwierniejszych fanów zespołu XYZ, tworząc niezapomnianą atmosferę i magiczne chwile dla wszystkich obecnych.

Znani leszczyńscy artyści tacy jak Irek Pecolt, Roman Reed Jrząbek, Magdalena Zamoroka, Przemysław Maćkowiak, Lech Niedźwiedziński, Bartosz Fogt, Kasia Maliszewska, Igor Jeleński, Kuba Kleinschmid oraz Michał Domagała wzbogacili swoim występem to niecodzienne wydarzenie. Ich wszechstronność i talent sprawiły, że każdy utwór był prawdziwym muzycznym arcydziełem.

Przez ponad półtorej godziny zespół wraz z zaproszonymi gośćmi przeniósł przybyłych słuchaczy w sentymentalną podróż po starym dobrym polskim rocku. Energetyczne brzmienia, poruszające ballady i charakterystyczne dźwięki gitar sprawiły, że publiczność znalazła się w transie, oddając się magii muzyki.

Jednak ten koncert to nie tylko wyjątkowe brzmienia, ale także doskonały pomysł na integrację i współpracę znanych leszczyńskich muzyków. Ich wspólna praca nad tym projektem przyniosła oczekiwany efekt, który zachwycił każdego obecnego. To dowód na to, że gdy muzycy łączą swoje umiejętności, powstają wyjątkowe dzieła sztuki.

fot. Oliwia Kozak

Zobacz też:

Add New Playlist