czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Poznaliśmy przedsezonowe plany Fogo Unii

Fogo
Fot. Bartosz Glapiak
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Fogo Unia Leszno jako pierwszy zespół w Polsce pochwalił się przedsezonowymi planami sparingowymi. Byki zmierzą się z dobrze znanymi rywalami. Poznaliśmy także datę kolejnego Memoriału Alfreda Smoczyka.

Pierwszy oficjalny sparing biało-niebiescy odjadą z Falubazem Zielona Góra. Zielonogórzanie w ostatnich latach regularnie sprawdzają formę swoją i Fogo Unii Leszno. Pojedynek odbędzie się na zasadzie dwumeczu. We wtorek 21 marca leszczynianie udadzą się na stadion pierwszoligowca, a dwa dni później drużyny zmierzą się na stadionie przy ulicy Strzeleckiej.

Drugim partnerem sparingowym podopiecznych Piotra Barona będzie ebut.pl Stal Gorzów. Pierwszy mecz zaplanowano 25 marca w Gorzowie, a rewanż 28 marca na “Smoku”.

W międzyczasie w niedzielę 26 marca, odbędzie się 73. Memoriał Alfreda Smoczyka. W minionym roku turniej ten wygrał wychowanek Fogo Unii, Bartosz Smektała. Przypomnijmy, że w pierwszym tegorocznym spotkaniu PGE Ekstraligi Byki podejmą beniaminka, Cellfast Wilki Krosno. Inauguracja sezonu ligowego w Lesznie 9 kwietnia.

Zobacz też:

Add New Playlist