czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Polonia Leszno poznała terminarz na nowy sezon

fot. archiwum
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Polonia Leszno dzięki swojej postawie w zeszłym sezonie pewnie pozostała w rozgrywkach IV ligi. Wiadomo już z kim zmierzą się na inaugurację sezonu 2024/2025

Podopieczni Karola Misia rozpoczną swoje poczynania w nowym sezonie od domowego meczu z Lipnem Stęszew, a więc zapowiada się ciekawy początek. Drużyna z lipna zakończyła zeszłoroczne rozgrywki na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 71 punktów. Pierwsza kolejka przypada na dni 3-4 sierpnia. Następnie czeka ich wyjazd do Ślesina, gdzie zmierzą się z beniaminkiem IV ligi, czyli ŁKS-em Ślesin. 15 sierpnia Polonia rozegra kolejny domowy mecz, tym razem ich przeciwnikami będzie ekipa Centry Ostrów Wielkopolski.

Podopieczni Karola Misia rozpoczną nowy sezon od domowego meczu z Lipnem Stęszew, co zapowiada się na emocjonujący początek. Drużyna z Lipna zakończyła zeszłoroczne rozgrywki na drugim miejscu w tabeli, zdobywając 71 punktów. Pierwsza kolejka odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia. Następnie Polonię czeka wyjazd do Ślesina, gdzie zmierzą się z beniaminkiem IV ligi, ŁKS-em Ślesin. Kolejny domowy mecz Polonia rozegra 15 sierpnia, a ich przeciwnikiem będzie drużyna Centry Ostrów Wielkopolski.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist