wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Pewna wygrana GI Malepszy Arth Soft Leszno

Fot. Archiwum
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Pewna wygrana leszczyńskich futsalistów. Zespół GI Malepszy Arth Soft Leszno zapewnił sobie czwarte miejsce po rundzie zasadniczej Futsal Ekstraklasy. W sobotnim pojedynku pewnie pokonał BSF Bochnię.

Ostatnia porażka podopiecznych Tomasza Trzandla w Białymstoku nie wybiła ich z rytmu. W sobotę w Poniecu mocno rozpoczęli pojedynek z rywalem. Pierwszą bramkę zdobyli w 7. minucie, a piłkę w siatce umieścił Robert Świtoń po krótkim rozegraniu z autu przez Dominika Soleckiego. Na drugie trafienie gospodarze czekali do 18 minuty. Po kontrze w wykonaniu Yvaaldo akcję celnym strzałem zakończył Douglas Neutzling Ferreira.

Do końca pierwszej części więcej się nie wydarzyło. Na przerwę zatem GI Malepszy Arth Soft Leszno schodził z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie spotkanie przypieczętowali wygraną golem w 28. minucie. Grający w osłabieniu goście nie zdołali się obronić przed strzałami i atakami miejscowych. Przewagę na kolejną bramkę zamienił Robert Świtoń po podaniu Dominika Soleckiego.

Swojego rywala w fazie play-off leszczynianie poznają za tydzień po ostatniej kolejce fazy zasadniczej Futsal Ekstraklasy.

Zobacz też:

Add New Playlist