wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Osłabienie przed rundą rewanżową

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Nienajlepsze informacje tuż przed końcem roku ogłosili działacze GI Malepszy Futsal Leszno. W rundzie rewanżowej w biało-czerwonych barwach nie zobaczymy już Piotra Pietruszko, który postanowił zakończyć futsalową karierę.

Grający na pozycji pivota zawodnik dla klubu z Leszna rozegrał 90 spotkań, w których zdobył 63 bramki. Aż 25 razy trafiał do siatki rywali w poprzednim sezonie przyczyniając się do zajęcia przez leszczynian 5. miejsca na koniec rozgrywek. Już jako zawodnik GI Malepszy Futsal Leszno 10 razy wystąpił w reprezentacji Polski zdobywając bramkę w swoim debiutanckim spotkaniu przeciwko Słowacji.

Głównym powodem, dla którego Piotr Pietruszko postanowił zakończyć karierę jest zwiększenie ilości obowiązków służbowych i czasu jaki poświęca na pracę zawodową. Kolejnym powodem takiej decyzji była kontuzja, której 32-latek nabawił się już w 5 kolejce obecnego sezonu.

Okazją do oficjalnego pożegnania zawodnika będzie mecz 16. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy, w którym leszczynianie podejmą w Hali Trapez Legię Warszawa.

źródło: fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na Facebooku

Add New Playlist