czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Możemy liczyć na emocjonujące spotkania

BERLIN, GERMANY - JUNE 25: Romano Schmid of Austria celebrates scoring his team's second goal during the UEFA EURO 2024 group stage match between Netherlands and Austria at Olympiastadion on June 25, 2024 in Berlin, Germany. (Photo by Alex Pantling - UEFA/UEFA via Getty Images)
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Ostatnie dwa mecze pozostały do ukończenia 1/8 finału Mistrzostw Europy. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec emocji, ponieważ mogą nas czekać zwroty akcji.

Rumunia – Holandia

Faza grupowa pokazała, że Rumunia może zostać czarnym koniem rozgrywek. Zdobyła punkty w dwóch z trzech meczy w grupie, przez co z pewnością będą stawiać upór Holandii. Holendrzy natomiast nie są głównymi pretendentami do finału, w dodatku cztery lata temu odpadli oni w 1/8 finału z Czechami. Pierwsze akcje na stadionie w Monachium zobaczymy ujrzymy od godziny 18:00.

Austria – Turcja

Faworytami jest Austria, która niespodziewanie wygrała swoją grupę. Historia nie była jednak dla nich przychylna, ponieważ na ostatnich Mistrzostwach Europy Austriacy odpadli w 1/8 finału. Turcy nie mają nic do stracenia, jest to ich jeden z większych sukcesów w europejskich turniejach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Add New Playlist