czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Mistrzostwa Europy 2024 rozpoczynają się już dziś!

fot. planet_fox/pixaby.co.
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Godziny dzielą nas od najbardziej wyczekiwanej imprezy sportowej w tym roku. Dziś wszystkie oczy skupione są na Monachium, ponieważ to tam o 21:00 rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Europy.

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień każdego piłkarskiego kibica w Europie, gdyż dziś rozegrany zostanie mecz otwarcia Mistrzostw Europy 2024. Na stadionie Bayernu w Monachium zmierzą się Niemcy, gospodarz turnieju, oraz reprezentacja Szkocji. Nasi zachodni sąsiedzi stoją przed trudnym zadaniem – muszą sprostać olbrzymiej presji wygrania meczu inauguracyjnego przed własną publicznością. Są również uważani za jednego z kandydatów do sięgnięcia po końcowe trofeum. Szkoci natomiast pokazali w kwalifikacjach, że potrafią radzić sobie z dużo silniejszymi rywalami, pokonując między innymi Hiszpanię 2:0. Co więcej, zaliczki tylko jedną porażkę, w rewanżowym spotkaniu z Hiszpanią. Zapowiada się zatem pasjonujące widowisko, które dostarczy kibicom mnóstwo emocji.

Mecze w grupie A zakończy jutro starcie Węgrów z reprezentacją Szwajcarii. Dodatkowo tego dnia rozegrane zostaną jeszcze dwa mecze w grupie B. Na początek mecz na szczycie pomiędzy Hiszpanią a Chorwacją, natomiast dzień zakończymy spotkaniem reprezentacji Włoch z Albanią.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist