poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Mecz Unii Leszno przełożony. Nie pojadą w piątek

mecz
Fot. własne
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Nie dojdzie do skutku piątkowy mecz Fogo Unii Leszno we Wrocławiu. Na przeszkodzie stanęły niekorzystne prognozy pogody. W związku z tym organizatorzy zdecydowali się na przełożenie spotkania na niedzielę, 16 kwietnia.

Leszczyńskie Byki miały w piątkowy wieczór miały zmierzyć się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim z miejscową Betard Spartą. Dla gospodarzy miał to być pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, gdyż w pierwszej rundzie również nie odjechali swojego zaplanowanego meczu. Na inauguracyjne spotkanie wrocławianie będą musieli poczekać dwa dni dłużej.

– W związku z niekorzystnymi prognozami pogody przewidującymi opady deszczu w dniu rozgrywania meczów, spotkania we Wrocławiu oraz w Gorzowie zostały przełożone – czytamy w komunikacie Speedway Ekstraligi. W związku z tym biało-niebiescy na mecz do Wrocławia udadzą się w niedzielę, 16 kwietnia. Początek tego pojedynku ustalono na godzinę 16:15.

Terminarz II kolejki PGE Ekstraligi został wywrócony do góry nogami. Drugi piątkowy mecz w Gorzowie przełożono na wtorek, 18 kwietnia na godzinę 19:15. Z kolei termin spotkania w Częstochowie na ten moment pozostaje bez zmian.

Zobacz też:

Add New Playlist