poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Leszczyńskie “Tygrysy” podsumowały sezon

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Drużyna UKS 9 Leszno zakończyła tegoroczne rozgrywki. Leszczynianie dorzucili do swojego dorobku kolejne trzy złote medale. W miniony piątek w Osiecznej odbyła się uroczystość podsumowująca sezon 2021/2022. Impreza stanowiła okazję do podziękowań dla przyjaciół klubu, partnerów, przedstawicieli miasta oraz rodziców podopiecznych.

Zakończenie sezonu odbyło się w Kompleksie Banderoza w Osiecznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy klubu, przedstawiciele miasta Leszna, Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, rodzice siatkarzy oraz wszystkie drużyny młodzieżowe i dziecięce UKS 9 Leszno. Uroczyste zakończenia są tradycją leszczyńskich “Tygrysów”, jednak przez 2 lata pandemii siatkarze musieli się obyć bez świętowania.

Radość ze wspólnego biesiadowania była tym większa, że na sam koniec tegorocznych rozgrywek młodzież wywalczyła 3 złote medale: w kategorii czwórek chłopców, dwójek dziewcząt i chłopców. Przed leszczyńską młodzieżą Finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się 1-3 lipca w Gliwicach.

Trenerzy Stowarzyszenia wspominali wydarzenia minionego sezonu i liczne sukcesy. W tym roku kadeci UKS 9  Leszno awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, a debiutująca młodzież w siatkówce plażowej została finalistami Mistrzostw Polski, które odbędą się w wakacje.

Przygotowano prezentację zdjęć i film podsumowujący rozgrywki. Wręczono okolicznościowe podziękowania i kwiaty. Na wszystkich gości czekał ogromny tort, a dla najmłodszych przygotowano dmuchany zamek.

Fot. Stowarzyszenie UKS 9 Leszno

Add New Playlist