Leszczynianie przechodzą do półfinału!

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Drużyna GI Malepszy Arth Soft Leszno zwyciężyła spotkanie z drużyną AZS Wilanów 6:1! Dzięki wygranej Leszczynianie awansowali do półfinału Pucharu Polski.

Pierwsza połowa przebiegła pod znakiem dominacji zawodników z Leszna, którzy zdobyli dwie bramki. Jako pierwszy trafił Jakub Kąkol, natomiast po nim celnym strzałem popisał się Viacheslav Kozhemiaka.

W drugiej części spotkania Rajmund Siecla zaimponował kibicom trafieniem na pustą bramkę z połowy boiska. Przeciwnicy zdobyli bramkę kontaktową, jednak to wszystko na co było ich stać w środowe popołudnie. Leszczynianie nie zwolnili tempa i dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jose Luis Tangarife. Wynik na 6:1 przypieczętował Kacper Konopacki.

Najbliższe ligowe spotkanie w “Trapezie” podopieczni Tomasza Trznadla rozegrają w sobotę, 9 marca o godzinie 18:00. Przeciwnikiem miejscowych będzie Rekord Bielsko-Biała.