Leszczynianie powalczą o trzecie miejsce z Piastem Gliwice

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

GI Malepszy Arth Soft Leszno przegrało decydujący mecz o miejsce w finale z Constract Lubawą 4:1. Podopieczni Tomasza Trznadla zagrają w meczu o brązowy medal z Piastem Gliwice.

Już na początku pierwszej części spotkania do bramki Leszna trafił Maciej Jankowski. Jednakże po tym golu leszczynianie nie chcieli dać za wygraną, ponieważ przeprowadzili szereg akcji pod bramkę rywala. Ostatecznie do końca połowy ekipa z Lubawy wygrywała 1:0.

W drugiej połowie meczu na 2:0 trafił Pedro Silva. Na bramkę kontaktową nie musieliśmy długo czekać. Świetnym strzałem popisał się Rajmund Siecla. W naszej drużynie posypały się kartki. Żółty kartonik otrzymali Daniel Garcia oraz Viacheslav Kozhemiaka. Niestety, Contract Lubawa nie zwolniła tempa, oddając do bramki Antti Koivumakiego jeszcze dwa celne strzały.

To nie koniec ligowych zmagań w tym sezonie FOGO Futsal Ekstraklasy. GI Malepszy Arth Soft Leszno powalczy o brązowy medal z Piastem Gliwice. Mecz odbędzie się w sobotę, 18 maja w hali Trapez.