sobota 27 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Legia Warszawa lepsza w Trapezie (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

KS Futsal Leszno przegrało mecz w hali Trapez z Legią Warszawa. Pomimo świetnego początku, ostatecznie podopiecznym Tomasza Trznadla zabrakło jedynie gola do remisu.

W pierwszej połowie meczu, zespół GI Malepszy Arth Soft Leszno szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Jednakże goście nie pozostali dłużni i po kilku minutach rezultat meczu został wyrównany na 2:2. Druga bramka dla Legii była samobójcza, piłka wpadła do bramki leszczyńskiego zespołu po odbiciu się od obrońcy, a następnie bramkarza.

Druga połowa dla podopiecznych Tomasza Trznadla rozpoczęła się fatalnie. W przeciągu dwóch minut stracili oni dwie bramki. Dopiero po czerwonej kartce dla zawodnika Legii Warszawa, leszczynianie rozpoczęli grę ofensywną. Chwilę po tym bramkę na 3:4 zdobył Albert Betowski. Niestety, pomimo wielu akcji naszemu zespołowi nie udało się umieścić piłki w siatce.

Przegrane spotkanie sprawiło, że GI Malepszy Arth Soft Leszno spadło na piątą pozycję w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Najbliższe spotkanie w hali Trapez, leszczynianie rozegrają 25 listopada z drużyną Eurobus Przemyśl.