czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Kolejne starcie z naszej grupy. Dowiemy się jak grają Francuzi

Photo by Christof Koepsel - UEFA/UEFA via Getty Images
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Kolejny dzień Mistrzostw Europy, szykuje nam nowe, ciekawe pojedynki. Nie dość, że zobaczymy jak zagrają rywale Polaków to zmagania rozpocznie grupa E.

Rumunia – Ukraina

Euro 2024 z pewnością nie będzie idealnym turniejem na Rumunii, która ostatnio zaliczyła słabą passę. Ostatnie cztery mecze pozostały bez wygranej, jednakże pamiętajmy o tym, że wracają oni do międzynarodowych turniejów po ośmiu latach przerwy. Ostatni raz w bezpośrednim rozrachunku zwyciężyła Ukraina, która ma za sobą m.in. porażkę w meczu towarzyskim z Polską. Wiedzmy o tym, że Ukraińcy mają chrapkę na wyjście z grupy, tak jak zrobili to na ostatnich Mistrzostwach Europy. Mecz rozpocznie się o 15:00.

Belgia – Słowacja

Belgowie z pewnością planują zwyciężyć starcie we Frankfurcie. Przez trzy ostatnie Euro wychodzili oni z grupy. Obie drużyny nie przegrały swoich ostatnich spotkań, natomiast to właśnie Słowacy rozgromili San Marino i Walię 4:0. Pierwszy gwizdek o 18:00.

Austria – Francja

Ważny mecz, który pokaże rozkład sił w grupie reprezentacji Polski. Austriacy nie przegrali żadnego z siedmiu ostatnich spotkań. Jednakże w 2022 roku, w bezpośrednim rozrachunku przegrali oni z Francją 2:0. Trójkolorowi bez wątpienia są faworytami do powalczenia o triumf w tym turnieju, dlatego wszystko będzie możliwe. Spotkanie rozpocznie się o 21:00.

Add New Playlist