wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Kolejna TorTura w Zaborowie. Zobaczcie zdjęcia!

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Tortura – nie kojarzy się z niczym dobrym, lecz dla uczestników leszczyńskiej TorTury to świetna zabawa oraz nie lada wyczyn. Dziś odbyła się kolejna edycja corocznego już biegu z przeszkodami – MONO Energy TorTura Leszno.

Na uczestników czekała ekstremalnie ciężka, 5-cio kilometrowa trasa. Pojawiły się trzy kategorie: Open, ForFun oraz Kids 5-16, w tej ostatniej chodziło o dobrą zabawę bez pomiaru czasowego na krótszej trasie wynoszącej 1 kilometr.

W biegu udział wzięło ponad 1200 osób, nie tylko z Polski, ale również zza granicy. Starty 60-osobowych grup odbywały się co 15-minut. Najlepsi trasę z 40-stoma przeszkodami pokonywali nawet w 30 minut.

Dobra zabawa połączyła się z pomocą. W tym roku postanowiono pomóc Wojtkowi, który choruje na dziecięce porażanie mózgowe. Wojtek aktualnie mieszka w domu dziecka we Wschowie, jednak udało się pozyskać dla niego mieszkanie, niestety jest w fatalnym stanie. Potrzebny jest remont, dlatego organizatorzy MONO Energy TorTura Leszno przekażą 5% z każdego wpisowego.

Add New Playlist