Kacper Mania najlepszy w Pucharze Ekstraligi!

Ekstraligi
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Kacper Mania najlepszy w Polsce! Zawodnik leszczyńskiej Unii zwyciężył w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Ekstraligi 250cc. Mistrzostwo przypieczętował w środowych zawodach w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zajął trzecie miejsce.

Turniej na stadionie zespołu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski były ósmym w cyklu Pucharu Ekstraligi 250cc. Rywalizacja padła łupem zawodnika miejscowych Pawła Sitka, który zdobył 14 punktów Drugie miejsce zajął Filip Bęczkowski z Stali Gorzów z dorobkiem 13 “oczek”. Na najniższym stopniu stanął Kacper Mania (11 pkt.).

Reprezentantowi biało-niebieskich wystarczyło to do sięgnięcia po triumf w całych rozgrywkach. Uzbierał w nich łącznie 111 punktów. Drugi Filip Bęczkowski ukończył rozgrywki z 105 punktami na koniec. Podium uzupełnił adept GKM-u Grudziądz, Damian Miller (83 pkt).