wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Już dziś wielki pojedynek Hiszpania – Włochy!

fot. Christof Koepsel - UEFA/UEFA via Getty Images
Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Przed nami dopiero druga seria spotkań, a już dziś będziemy mieli przyjemność oglądać mecz na miarę finału! Hiszpania podejmie Włochów w meczu meczu na szczycie.

Słowenia – Serbia

Bardzo ważny mecz w kontekście układu tabeli grupy C. Serbowie przegrali pierwszy mecz, a Słoweńcy niespodziewanie zremisowali z Danią. Reprezentacja Serbii mimo porażki pokazała się ze znacznie lepszej strony niż Anglicy, co pozwala wierzyć, że spotkanie dostarczy mnóstwa emocji. Dodatkowo jest to szansa dla każdej ze stron na poprawienie swojej sytuacji w grupie i zwiększenie szans na awans do kolejnej fazy turnieju.

Dania – Anglia

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, jednak jeżeli spojrzymy na początek przygody obydwu drużyn można mieć obawy, że nie będzie to tak interesujące spotkanie, jakiego oczekują kibice. Duńczycy mimo dobrego meczu ze Słowenią nie byli w stanie zgarnąć kompletu punktów. Anglia co prawda pokonała Serbię, jednak to właśnie Serbowie prezentowali się w tym meczu znacznie lepiej i to oni zasługiwali na zwycięstwo. Powstają więc wątpliwości czy poziom meczu dorówna oczekiwaniom kibiców względem tak mocnych reprezentacji.

Hiszpania – Włochy

Mecz przywołujący wspomnienia z 2012 roku, kiedy to La Furia Roja pokonała w finale Euro Włochów aż 4:0. Wiele się od tego czasu zmieniło, każda z tych drużyn ma nową generację młodych, żądnych sukcesów piłkarzy. Wygrany tek rywalizacji będzie niemalże pewny wyjścia z grupy B, a to oznacza, że możemy wierzyć, że ten mecz będzie ozdobą tegorocznego Euro. Jest to zdecydowanie najciekawsze starcie w fazie grupowej, biorąc pod uwagę wszystkie zestawienia. Początek tego widowiska już o godzinie 21:00

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist