niedziela 21 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
niedziela 21 lipca 2024
Fot. Bieniecki Piotr/commons.wikimedia.org
Fot. Bieniecki Piotr/commons.wikimedia.org

Jula po dwóch latach powraca z nowym singlem

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Po dwóch latach przerwy, polska artystka Jula powraca z nowym singlem “Patronus”, zapowiadając tym samym nowy rozdział w swojej karierze muzycznej oraz nadchodzący czwarty studyjny album.

Jula udowodniła, że marzenia można spełnić bez konieczności przygotowywania profesjonalnych nagrań demo . Jej historia rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy postanowiła nagrać swój pierwszy własny utwór. Przyjaciele artystki umieścili tę nagranie w Internecie, co okazało się ogromnym sukcesem. W ciągu kolejnych lat, zwłaszcza od 2011 roku, gdy jej kanał na YouTube zdobył popularność, amatorskie nagrania Juli zyskały większą liczbę odsłon niż utwory emitowane wówczas przez największe polskie stacje radiowe. Doskonałym przykładem tego jest utwór “Zostań”, który nigdy nie został oficjalnie wydany, a obecnie ma ponad 13 milionów wyświetleń.

Jula to prawdziwy ognisty wulkan na scenie, który uwielbia spotkania z fanami. Jej koncerty emanują pozytywną energią, a publiczność bawi się wspaniale, śpiewając razem z nią swoje ulubione przeboje. Towarzyszą jej profesjonalni muzycy, a niesamowite aranżacje znanych utworów sprawiają, że każdy koncert jest niepowtarzalnym przeżyciem.

Jula z wielkim powrotem

Nowy singel “Patronus” jest osobistym przesłaniem skierowanym do chłopaka, w którym Jula opowiada o nieznanym jej wcześniej uczuciu, gdzie jej myśli i serce koncentrują się wokół jednej osoby. Mimo utraty kontroli nad sobą, artystka czuje się dobrze i pragnie kontynuować tę relację. W utworze pojawiły się dwa symbole związane z ich związkiem. Patronus symbolizuje ochronę i strażnika, a bluza stanowi element, który ich łączy. Dziewczyna sięgając po bluzę chłopaka, szuka poczucia bezpieczeństwa. Bluza daje jej uczucie obecności tej drugiej osoby, mimo że nie jest fizycznie obecna. Dzielenie się bluzą jest również manifestacją uczuć, tworzącą więź i jedność. Jula wie już, że chce nosić jego bluzę i że on jest jej Patronusem, który ich oboje chroni.

Powrót Julii po dwuletniej przerwie zapowiada nowy etap w jej muzycznej karierze. Fani z niecierpliwością oczekują premiery jej czwartego studyjnego albumu, który może przynieść kolejne przeboje oraz niezapomniane koncerty.

Video: youtube.com

Zobacz też:

Add New Playlist