poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Jason Doyle na dłużej w Unii Leszno!

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Niespodziewaną informację przekazał leszczyński klub. Jeden z liderów Fogo Unii Leszno zostaje w klubie na przyszły sezon. Jason Doyle w 2023 roku dalej będzie reprezentował biało-niebieskie barwy.

To dość zaskakująca informacja w tym okresie sezonu. Jak widać w klubie postanowiono działać szybko i już w czerwcu porozumieć się z zagranicznym liderem formacji Piotra Barona. – Sezon żużlowy 2022 w pełni ale działacze Fogo Unii Leszno już myślą o rozgrywkach w przyszłym sezonie. Efektem tych działań jest porozumienie z Jasonem Doylem na występy w Fogo Unii w sezonie 2023. Duże podziękowania należą się firmom AGROMIX oraz POLCOPPER, które miały duży udzial w porozumieniu z Jasonem Doylem – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Jason Doyle w obecnej kampanii ligowej znajduje się na 14. pozycji w rankingu najskuteczniejszych zawodników. Australijczyk do tej pory osiągnął średnią biegową na poziomie 1,926. Startuje również w Grand Prix, gdzie walczy o pozostanie w cyklu na przyszłoroczne rozgrywki.

Add New Playlist