poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
fot. Oliwia Kozak

II LO integruje pokolenia. Wspólna zabawa na scenie w przedstawieniu “Kopciuszek”

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie wystawili w szkolnej auli adaptację “Kopciuszka” dla dzieci z miejscowych przedszkoli.

Wydarzenie, które miało miejsce w miniony piątek, spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród małych widzów. Mali goście byli zachwyceni możliwością obejrzenia klasycznej bajki w pełnej humoru interpretacji. Wiele dzieci przyszło na spektakl przebranych za swoje ulubione postacie – księżniczki i książąt, co dodało wydarzeniu wyjątkowego klimatu. Kolorowe stroje i szerokie uśmiechy na twarzach przedszkolaków wypełniły salę radością. Spektakl był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również szansą na integrację między uczniami liceum, a młodszymi dziećmi.

Licealiści zadbali o to, aby młodzi widzowie czuli się częścią przedstawienia, zapraszając ich na scenę do wspólnej zabawy. Wystawienie „Kopciuszka” przez uczniów II LO jest doskonałym przykładem na to, jak ważne są takie inicjatywy, które łączą różne grupy wiekowe i wspólnie tworzą niezapomniane wspomnienia.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist