GI Malepszy Leszno z drugim zwycięstwem w sezonie! Podopieczni Tomasza Trznadla pokonali na wyjeździe Dreman Exlabesa Opole Komprachcice 5:0. W drugiej połowie oglądaliśmy koncert bramek w wykonaniu leszczynian.
Po zwycięstwie na inaugurację z Piastem Gliwice 3:1 zawodnicy GI Malepszy Leszno przystępowali do piątkowego starcia w roli faworytów. Od pierwszych minut gospodarze próbowali narzucić swój rytm gry, jednak na ich drodze stawał znakomicie dysponowany Jakub Andersz. W 9. minucie leszczynian na prowadzenie wyprowadził Jakub Kąkol. Obie ekipy schodziły do szatni na przerwę przy stanie 0:1. Tuż przerwie do siatki trafił Mateusz Lisowski.
W 27. minucie meczu worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Dwukrotne trafienia Rajmunda Siecli oraz bramka Adriana Skrzypka ustawiły wynik na 5:0. Miejscowych stać było tylko na honorowego gola w 33. minucie. Dreman otrzymaniu po czerwonej kartki przez moment grał z wycofanym bramkarzem, co wykorzystali podopiecznie Tomasza Trznadla. Ostatnie słowo należało do Lisowskiego, który ustalił wynik na 6:1 i przypieczętował efektowne zwycięstwo GI Malepszy Leszno.
Po dwóch kolejkach GI Malepszy Leszno z kompletem punktów plasują się w czołówce tabeli. Kolejny mecz rozegrają u siebie – w środę, 10 września o godzinie 18:30, kiedy to podejmą drużynę Eurobus Przemyśl.
