poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Drużyna skompletowana. Holder z kontraktem w Lesznie

Holder
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Fogo Unia Leszno skompletowała drużynę na przyszły sezon. Dziś oficjalnie potwierdzono zakontraktowanie Chris Holdera. Były indywidualny mistrz świata przeniósł i się do Leszna po sezonie spędzonym w Ostrowie Wielkopolskim.

Australijczyk wcześniej osiągnął porozumienie na starty w klubie, jednak po odejściu Jasona Doyle’a wokół Australijczyka pojawiły się niepewności. W końcu to były zawodnik leszczyńskich Byków miał namawiać swojego kolegę z reprezentacji na starty w Lesznie. Dziś już żadnych wątpliwości nie ma, a Holder dołączył do zespołu na 2023 rok.

– Ostatnia część układanki trafia na swoje miejsce – Chris Holder Racing z kontraktem na starty w 2023 roku. Drużyna skompletowana – zaczynamy przygotowania do sezonu – czytamy w mediach społecznościowych Unii Leszno.

Obecnie okienko transferowe jest jednym z najbardziej aktywnych w ostatnich latach w sporcie żużlowym. W ekipie biało-niebieskich także doszło do sporych zmian. Odeszli Jason Doyle, David Bellego oraz wychowanek klubu, Piotr Pawlicki. W ich miejsce przyszedł inny z wychowanków – Bartosz Smektała, dobrze w Lesznie znany Grzegorz Zengota oraz wspomniany Chris Holder. Na “Smoczyku” dalej ścigać się będą kapitan zespołu Janusz Kołodziej, Jaimon Lidsey oraz juniorzy.

Fot. Archiwum

Zobacz też:

Add New Playlist