czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Drugi ubytek po stronie GI Malepszy Futsal Leszno

Futsal Leszno
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

W ostatni dzień 2021 roku działacze GI Malepszy Futsal Leszno poinformowali o rozstaniu z kolejnym zawodnikiem. W biało-czerwonych barwach nie zobaczymy już Michała Bartnickiego.

Skrzydłowego oglądaliśmy w Lesznie przez 3,5 roku. W tym czasie dla naszego zespołu rozegrał łącznie 68 spotkań zdobywając w nich 29 bramek. Poprzedni sezon Bartnickiemu przerwała kontuzja pleców. Jednak w okresie przygotowawczym do obecnej kampanii był już do dyspozycji Tomasza Trznadla. Szkoleniowiec ekipy z Leszna w dotychczasowych 15 ligowych spotkaniach tego sezonu jedynie 8-krotnie powoływał byłego króla strzelców I ligi do meczowej kadry.

W związku z ograniczoną liczbą minut na parkiecie 33-latek postanowił poszukać nowych wyzwań. Jednym z nich może okazać się gra w II-ligowym AZS-ie UZ Zielona Góra, który powrócił na futsalową mapę Polski. Inną opcją dla Bartnickiego jest gra w ekstraklasowym Górniku Polkowice.

Warto przypomnieć, że już wcześniej działacze leszczyńskiego klubu poinformowali o odejściu Piotra Pietruszko, który postanowił zakończyć futsalową karierę.

źródło: Fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na Facebooku

Add New Playlist