poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Dominacja młodzieży Unii Leszno nad Krosnem! (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Kolejny udany pojedynek w wykonaniu młodzieżowców Fogo Unii Leszno. Dzisiaj Polcopper Agromix Unia Leszno zmierzyła się z Orlen Celfast Wilkami Krosno. Gospodarze odnieśli pewnie zwycięstwo 53:37.

Od samego początku zdecydowanym faworytem byli gospodarze. Kapitalny Antoni Mencel, który po ostatnim groźnym upadku, dzisiaj skończył z kompletem punktów na swoim koncie (12). Na pochwałę zasługują również Keynan Rew ( 14+1) oraz Nazar Parnitskyi (14+1). Nie najlepiej potoczyły się zawody dla Marcela Juskowiaka oraz Kuby Wojtyńki, który raz zaliczył upadek na torze przez co został wykluczony z powtórki.

Miłym zaskoczeniem okazał się również Jakub Żurek, który co prawda dopiero debiutuje, a dzisiaj zdobył 5 punktów. Najskuteczniejszymi zawodnikami juniorów z Krosna okazali się Daniils Kolodinskis (10) oraz Piotr Świercz (7+2).

Było to drugie zmaganie obu drużyn ze sobą. Goście po raz drugi musieli uznać wyższość młodej Unii Leszno. Podczas pierwszego starcia w Krośnie leszczynianie odnieśli również wysoką przewagę 38:52. Po dzisiejszych zmaganiach w dwumeczu uzyskaliśmy wynik 105:75 dla biało-niebieskich.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist