czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
czwartek 25 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Do Gorzowa bez Kołodzieja. W niedzielę zaległy mecz Byków

Fot. Adam Kukulski
Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Przed nami zaległy mecz 7. rundy PGE Ekstraligi. Poznaliśmy składy na niedzielne spotkanie Fogo Unii Leszno z ebut.pl Stalą Gorzów. W szeregach Byków nadal nie zobaczymy kontuzjowanego Janusza Kołodzieja.

Po raz pierwszy w awizowanym składzie pojawił się Benjamin Cook, który niesamowicie zadebiutował tydzień temu, podczas meczu z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa. Australijczyk zdobył 9+1 punktów, w tym dwa biegowe zwycięstwa. Mała roszada zaszła w numerach startowych. Bartosz Smektała wskoczył ponownie pod numer 1, a Andzejs Lebedevs pojedzie z numerem 2.

W składzie gospodarzy nie doszło do żadnych zmian. Drużyna znakomicie radzi sobie od początku sezonu i obecnie znajduje się na trzecim miejscu w tabeli. W ostatnim meczu Stal w meczu wyjazdowym pewnie pokonała KS Apator Toruń 50:40. Najskuteczniejszym zawodnikiem gorzowian okazał się Martin Vaculik, a do wyniku swoje dołożyli również juniorzy, którzy przysporzyli kibiców o wiele emocji.

Przed leszczynianami stoi naprawdę trudne zadanie. Ponadto warto zaznaczyć, że kibice Unii otrzymali zakaz wyjazdowy na niedzielny mecz w Gorzowie. Poniżej awizowane składy.

Fogo Unia Leszno:

1. Bartosz Smektała

2. Andzejs Lebedevs

3. Benjamin Cook

4. Keynan Rew

5. Grzegorz Zengota

6. Hubert Jabłoński

7. Antoni Mencel

Ebut.pl Stal Gorzów:

9. Martin Vaculik

10. Szymon Woźniak

11. Oskar Fajfer

12. Jakub Miśkowiak

13. Anders Thomsen

14. Oskar Paluch

15. Jakub Stojanowski

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist