wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
wtorek 23 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Bartosz Smektała: “Robię wszystko, żeby było lepiej”

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Wczoraj Novyhotel Falubaz Zielona Góra niemalże poskromił Fogo Unię Leszno. Bartosz Smektała pokazał się na torze tylko dwa razy, gdzie udało mu się przywieźć dwa punkty z bonusem.

Bartosz Smektała zaliczył fatalny upadek podczas ostatnich zawodów IMP w Łodzi. Na torze, po potyczce z Piotrem Pawlickim, poległ Krzysztof Buczkowski, w którego z niemałą prędkością wjechał Smyk. Choć wyglądało to dramatycznie, to na szczęście skończyło się tylko na strachu.

“Gdybym nie czuł się tu dzisiaj na siłach to pewnie poinformowałbym jaka jest sytuacja. Czułem się dobrze. Byłem skoncentrowany od rana. Już byłem na rehabilitacji żeby te mięśnie wszystkie rozluźnić i przyjeżdżając tutaj na mecz byłem w 100% gotowy.” – przyznaje Bartosz Smektała.

Sytuacja w tabeli stała się niezwykle trudna. Unia Leszno obecnie zajmuje ostatnie miejsce, posiadając tylko pięć punktów. Daleko jest jej do innych drużyn, a żeby wyjść z tej katastroficznej sytuacji trzeba zacząć zbierać punkty. Przed Unią najważniejsze mecze.

“Staraliśmy się, żeby zrobić co najlepsze w naszej mocy, każdemu bardzo zależało. Padły słowa, że presja nas zjadła. To tak nie działa. Taki jest sport. Przyjechaliśmy tutaj, żeby wygrać to spotkanie, nie udało się “ – mówi Bartek dla UniaLesznoTV.

Niestety dla Byków historia znów zatoczyła koło. Powtórzyła się sytuacja z zeszłego sezonu, kiedy leszczynianie spotkali się z falą kontuzji. W tym roku dłuższy brak Janusza Kołodzieja i Damiana Ratajczaka uniemożliwiło zdobycie ważnych punktów, chociażby w meczu w Częstochowie.

“Nie do końca jestem zadowolony z tego rezultatu. W pierwszym biegu przywieźli nas na 5:1 i od początku spotkania mocno uderzyli. Wiadomo, że chciałoby się lepiej i robię wszystko, żeby było po prostu lepiej dla drużyny” – mówi otwarcie Smyk podczas wypowiedzi dla UniaLesznoTV.

TVL NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist