poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Unia Leszno poznała pierwszego rywala w nowym sezonie!

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

W trakcie specjalnego wydania magazynu PGE Ekstraligi poznaliśmy wszystkie pary spotkań inauguracyjnej rundy PGE Ekstraligi 2022. Pierwszą okazję na zgarnięcie punktów meczowych Fogo Unia Leszno będzie miała 8 kwietnia w Częstochowie. Pojedynek z miejscowym Eltrox Włókniarzem będzie jednym z dwóch tego dnia, które rozpoczną sezon najlepszej ligi żużlowej świata.

Speedway Ekstraliga ogłosiła dziś wieczorem rozkład jazdy pierwszej kolejki nowego sezonu oraz kompletny terminarz rozgrywek. Na początek oprócz pojedynku Byków na Jasnej Górze odbędzie się emocjonująco zapowiadające się starcie Moje Bermudy Stali Gorzów z Motorem Lublin. W niedzielę 10 kwietnia rozegrane zostaną kolejna dwa spotkania. Beniaminek z Ostrowa podejmie na własnym stadionie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Hitowy mecz odbędzie się we Wrocławiu. Aktualny mistrz Polski zmierzy się na Stadionie Olimpijskim z eWinner Apatorem Toruń.

Rozpoczęcie sezonu zaplanowano w piątek 8 kwietnia. Transmisje dwóch pierwszych spotkań odbędą się w Eleven Sports. Dwa dni później żużlowe emocje ujrzymy na antenie nSport+. Godziny spotkań nie są jeszcze znane.

Pierwszy mecz w Lesznie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w niedzielę wielkanocną! 17 kwietnia Byki zmierzą się z ekipą Moje Bermudy Stali Gorzów.

Add New Playlist