środa 24 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
środa 24 lipca 2024
Fot. Ted Eytan/commons.wikimedia.org
Fot. Ted Eytan/commons.wikimedia.org

Troye Sivan wystąpi na Orange Warsaw Festival 2024

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Wielkie emocje już na horyzoncie dla fanów muzyki pop! Podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2024 roku na torze wyścigów konnych Służewiec, zagoszczą największe gwiazdy sceny muzycznej. Jedną z nich będzie niekwestionowany talent – Troye Sivan, który 8 czerwca wystąpi na Orange Stage.

Kim jest Troye Sivan?

Troye Sivan to nie tylko australijski piosenkarz i songwriter, ale także aktor, który przez ostatnią dekadę zyskał status ikony popu, mody i dumnego reprezentanta społeczności LGBTQIA+. Z ponad dwudziestoma miliardami streamów i 10 milionami sprzedanych albumów na swoim koncie, Sivan zrobił imponującą karierę. Rozpoczynając od EP-ek “TRXYE” (2014) i “Wild” (2015), artysta szybko zdobył uznanie. Jego debiutancki album “Blue Neighbourhood” (2015), drugi krążek “Bloom” (2018), EP-ka “In A Dream” z 2020 roku oraz ubiegłoroczny album “Something To Give Each Other” utrwalają jego pozycję na światowej scenie muzycznej.

Video: Youtube.com

Sukcesy artysty nie ograniczają się tylko do osiągnięć na polu muzycznym. Kawałek “Rush” został dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, a utwór “Revelation”, nagrany z Jonsim do filmu “Wymazać siebie” (2018), został nominowany do Złotego Globu i znalazł się na krótkiej liście do Oscara. Troye Sivan to nie tylko artysta, lecz także symbol walki o równość i tolerancję.

Nadchodząca trasa koncertowa artysty zapowiada się jako jego największe i najodważniejsze przedsięwzięcie. Jego występ na Orange Warsaw Festival 2024 będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników jego twórczości oraz dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe przeżycia muzyczne.

Fot. Orange Warsaw Festival

źródło: własne, orangewarsawfestival.pl

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Zobacz też

Obserwuj nas na:

Add New Playlist