piątek 18 października 2024

Tęcza Leszno zwycięża inaugurację sezonu (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Koszykarki POMPAX Tęcza Leszno zwyciężyły inauguracyjne spotkanie ligowe z Ostrovią Ostrów 71:63. Podczas tego starcia nie brakło emocji i pięknych rzutów.

Mecz inauguracyjny I Ligi Koszykówki Kobiet już od początku rozpoczął się od prowadzenia Leszczynianek, które szczęśliwie po zdobyciu 71 punktów zwyciężyły tę spotkanie. Nie brakło emocji, ponieważ w połowie starcia to właśnie zespół gości wiódł prym, jednakże po fantastycznych akcjach Tęczy w trzeciej i czwartej kwarcie kibice mogli być spokojni o ostateczny rezultat.

Najwięcej punktów, czyli 20 w Tęczy Leszno zdobyła Iga Walentowska. Kolejne spotkanie podopieczne trenera Krówczyńskiego rozegrają w przyszłą sobotę z Isands Wichos Jelenia Góra o godzinie 15:00.