Wielkanoc już w przyszłym tygodniu. Zanim jednak nastąpią święta, dzieci tradycyjnie obdaruje Zajączek. W Wielki Czwartek najmłodsi z reguły szukają słodyczy, które ów tajemniczy jegomość pozostawił dla nich. W sobotni poranek na Przylesiu jednak musieli się napracować, aby przedwcześnie otrzymać słodkie upominki.
Spółdzielnia Mieszkaniowa “Przylesie” zorganizowała wspólne Szukanie Zajączka. Około 40 dzieci wraz z rodzicami zebrało na Osiedlu Rejtana, aby go odszukać. Dla uczestników przygotowano koperty z poleceniami w pobliskim lasku. Następnie chętni musieli wykonać zadania w niej zawarte. Nie obyło się bez śpiewów, tańców, ćwiczeń gimnastycznych oraz łamigłówek.
“Zajączek” w końcu jednak obdarował wszystkie dzieci koszyczkiem ze słodyczami, a na ich twarzach pojawił się wyraźny uśmiech. Nawet lekkie opady deszczu w sobotni poranek nie popsuły miłej atmosfery.
- Tłumy miłośników na spotkaniu z “Perłą Oporowa”
- Stracili 100 tysięcy złotych! Policja ostrzega przed internetowymi oszustwami
- Akcja krwiodawstwa we Włoszakowicach. Motocykliści pomagają
- Emocjonujący mecz Wametu. Podział punktów w Tarnowskich Górach
- Młodzieżowa Rada Powiatu Leszczyńskiego poszukuje kandydatów