• Nagrania
  • Pogoda
  • Nasza ekipa
  • Kontakt
wtorek 16 września 2025
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
the Logo for Telwiza Tv 4 Marca 2022 Tvml logo 20
  • Sport
  • Kultura
  • Na sygnale
  • Muzyka
  • Sport
  • Kultura
  • Na sygnale
  • Muzyka
wtorek 16 września 2025
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
the Logo for Telwiza Tv 4 Marca 2022 Tvml logo 20
  • Nasza ekipa
  • Współpraca
  • Kontakt
SPORT
KULTURA
MUZYKA

Sfałszował dokumenty i chciał wypożyczyć samochód. Czujny pracownik zapobiegł utracie pojazdu

 4 Marca 2022 Dsc 0158

Fot. Archiwum

11
SHARES
1.1k
VIEWS
Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitter

Do policyjnego aresztu trafił 40-letni mieszkaniec Legnicy, który posługiwał się sfałszowanym dowodem osobistym oraz prawem jazdy. Mężczyzna próbował wykorzystać podrobione dokumenty do wypożyczenia samochodu.

„28 lutego br. w jednej z leszczyńskich wypożyczalni samochodowych pojawił się mężczyzna zainteresowany wynajęciem dostawczego samochodu. Po wstępnych rozmowach przystąpiono do spisywania umowy wypożyczenia pojazdu. W tym celu klient przedłożył dwa dokumenty: dowód osobisty i prawo jazdy. Wtedy pracownik obiektu po dokładnym przyjrzeniu się dokumentom zorientował się, że prawdopodobnie są one sfałszowane. Druk  był rozmazany, zdjęcie niewyraźne, a i hologram nie przypominał autentycznego.” – informuje Monika Żymełka, oficer prasowa KMP Leszno

Pracownik wypożyczalni powiadomił o tym policję. Na miejscu zjawili się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zatrzymali mężczyznę. Ustalili oni, że dokumenty zostały sfałszowane na nazwisko osoby obecnie odbywającej karę pozbawienia wolności. 40-latek trafił do policyjnego aresztu. Niebawem usłyszy zarzut posłużenia się sfałszowanymi dokumentami tożsamości.

author avatar
Maksym Szalkowski
See Full Bio
Tagi: Lesznooszustwopodrobione dokumentyPolicja

Czytaj też

 4 Marca 2022 Zrzut Ekranu 2025 09 15 212822
Na sygnale

Pijany kierowca groził nożem policjantom

15 września, 2025
 4 Marca 2022 Img 2942
Aktualności

Pierwszy Leszczyński Rajd Motocyklowy za nami

15 września, 2025
 4 Marca 2022 Leszno stawia na hybrydy
Aktualności

Nowy dyrektor MZK Leszno

15 września, 2025
 4 Marca 2022  ml 1246
Na sygnale

Wyprzedzała bez zapiętych pasów, świateł i…prawa jazdy

15 września, 2025
 4 Marca 2022  ml 5576
Aktualności

Unia Leszno w PGE Ekstralidze! (fotorelacja)

15 września, 2025
 4 Marca 2022 Wypadek
Na sygnale

Jeleń wbiegł pod samochód. Kierowca miał ogromne szczęście

13 września, 2025

Najnowszy materiał

Ostatnio dodane

  • Pijany kierowca groził nożem policjantom 15 września, 2025
  • Pierwszy Leszczyński Rajd Motocyklowy za nami 15 września, 2025
  • Nowy dyrektor MZK Leszno 15 września, 2025
  • Pierwsze roszady po awansie. Powrót wychowanka na horyzoncie? 15 września, 2025
  • Wyprzedzała bez zapiętych pasów, świateł i…prawa jazdy 15 września, 2025

© 2022 Live Production

Telewizja TVML została założona w 2012 roku przez młodzież i studentów z Leszna. Działamy w ramach Stowarzyszenia Leszczyńskie Media. Realizujemy różne materiały i projekty, które angażują społecznie i stwarzają nowe możliwości rozwoju.

Wpis do KRRiT telewizji nadawanej poprzez teleinformatyczne środki komunikacji pod numerem: 910. Postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Telewizja TVML została wpisana do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem: 3693.

Wszelkie skargi i uwagi prosimy składać na adres e-mail: redakcja@tvml.pl

Nadawca podlega jurysdykcji polskiej, a organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji,
01-015 Warszawa, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9

Dane identyfikujące beneficjentów rzeczywistych nadawcy są ujawnione w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych dostępnym pod adresem: https://crbr.podatki.gov.pl/adcrbr/#/wyszukaj

  • Kontakt
  • Polityka plików cookies
  • Oświadczenie o prywatności
  • Kontakt
  • Polityka plików cookies
  • Oświadczenie o prywatności
Facebook Youtube
No Result
View All Result
  • Nagrania
  • Pogoda
  • Nasza ekipa
  • Kontakt

© 2022 Live Production.pl